Ettekanded

Pakume loodusest huvitatud inimestele võimalust tellida ettekandeid. Need on illustreeritud rohke pildi- ja videomaterjaliga ning panevad keskkonnateemadel kaasa mõtlema. Loengud on illustreeritud humoorikate näidetega ning seetõttu sobivad need hästi lõpetama rasket koolituspäeva või töökoosolekut. Kui kuulajaskonna seas on ka lapsi, saame muuta etteande ka neile eakohaseks. 

Loeng “Lindude ränne ja kliimamuutused”

Populaarteaduslik loeng lindude rändest sobib kuulamiseks kõigile huvilistele. Selle käigus tutvustatakse meie rändlindude põnevat ja ohtlikku teekonda kevad- ja sügisrände ajal. Otsime vastust küsimusele, miks võib paljusid tavalisi rändlinde kohata nädalaid varem kui kolmkümmend aastat tagasi.  Räägime sellest, millised muutused lindude elus leiavad aset XXI sajandi lõpuks. Loeng on illustreeritud põneva foto- ja videomaterjaliga.

Hind: kokkuleppel

Loeng “Maailma lindude kohastumused”

Maailmas elab ligikaudu 10000 erinevat linnuliiki. Paljudel neist on  paarilise leidmiseks põnevad pulmarituaalid. Humoorika loengu käigus räägime põneva eluviisiga lindudest. Tutvume sellega, kuidas erinevad linnud oskavad looduses märkamatuks jääda ja toitu leida. Loengut illustreerib põnev foto- ja videomaterjal. Loeng kestab ligikaudu 2 tundi, selle pikkust saab kohandada vastavalt üritusele. Lühendatud programm sobib kuulamiseks ka lastele.

Hind: kokkuleppel

Ettekande tellimisvorm
Email again: