Huvitava Bioloogia Kool on aktiivselt tegutsev keskkonnahariduslik organisatsioon, mis viib läbi õppeprogramme ja koolitusi lasteadedes ja koolides üle Eesti. Loodushuvilistele ja asutustele korraldame põnevaid matku,  ettekandeõhtuid ja perepäevi. 2018. aastal pälvisime Eesti Teadusagentuuri poolt antud teaduse populariseerija riikliku auhinna. Meie loodushariduslikud algatused lasteaedadele said Aasta Keskkonnategu 2018 konkursil žürii tunnustuse. Samuti oleme Eesti Teadushuvihariduse Liidu liige. Kui Teil on küsimusi, koostööettepanekuid või soovite hinnapäringut, siis võtke meiega kindlasti ühendust. 

Meeskond

Tarvo Valker
tegevjuht
E-post: tarvo(at)huvitavbioloogia.ee
tel 53 932684
Tarvo Valker on Huvitava Bioloogia Kooli tegevjuht ning koolitaja. Igal aastal viib ta läbi kümneid õuesõppe programme nii koolides kui ka lasteaedades. Tarvo on tegelenud lindude uurimise ja tutvustamisega üle 20 aasta.  Ta on kirjutanud viis linde tutvustavat raamatut. Neist mahukaimad - "Eesti röövlinnud" ja "Eesti lindude ränne" - koostöös kirjastusega Varrak. Ta on saanud aktiivse loodusharidusliku tegevuse eest Noore Looduskaitsja auhinna ning pälvinud tunnustuse Aasta Keskkonna teo konkursil õppekeskkonna "Eesti sood" koostamise eest. 

Helen Pikkat
projektijuht
E-post: helen(at)huvitavbioloogia.ee

Heleni erialaks on neuropsühholoogia, kuid loodus on teda alati paelunud. Kõige enam vaimustub ta lindudest, looduses matkamisest ning geopeitusest. Huvitava Bioloogia Kooli meeskonnas on Helen projektijuht, kes aitab luua ja ellu viia uusi põnevaid ideid. Tema loodud on ka paljude meie projektide kunstilised lahendused.  

Postiaadress: Huvitava Bioloogia Kool (MTÜ Naaskelnokk), reg. nr. 80344392
Mulla 14-30, 90504 Haapsalu

E-post: tarvo(at)huvitavbioloogia.ee
Telefon: 53 932 684